Hydraulik Leżajsk

Ogrzewanie Podłogowe

ogrzewanie-podlogowe

Ogrzewanie Podłogowe w Leżajsku i okolicach

We współczesnych domach i mieszkaniach coraz częściej spotkać można się z ogrzewaniem podłogowym. Trudno się temu dziwić — rozwiązanie to posiada całe mnóstwo zalet.

Przede wszystkim, zapewnia równomierne ogrzewanie całego pomieszczenia, bez cieplejszych i chłodniejszych miejsc oraz wrażenia zimnej podłogi, z którym nierzadko do czynienia mamy na przykład w łazience. W przypadku tego typu ogrzewania, ciepło jest oddawane równomiernie przez całą podłogę, co odgrywa szczególnie ważną rolę w przypadku dużych pomieszczeń, jak salon.

Kolejna jego zaleta to możliwość uzyskania korzystnego pionowego rozkładu temperatury — najwyższa jest w okolicy stóp, niższa — na poziomie głowy. Ogrzewanie podłogowe to także oszczędność energii. Umożliwia ono obniżenie temperatury powietrza nawet o 2 stopnie Celsjusza, co przekłada się na oszczędności w zużyciu energii w gospodarstwie domowym na poziomie do 12% rocznie.

Nie sposób nie wspomnieć tutaj również o walorach estetycznych ogrzewania podłogowego — jest ono niewidoczne, a co za tym idzie — nie wpływa na wygląd pomieszczenia i daje pełną swobodę aranżacyjną.

Szukasz profesjonalnej firmy hydraulicznej z Leżajska, która zainstaluje ogrzewanie podłogowe? Skontaktuj się z nami!

Ta strona korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się na ich użycie. Polityka prywatności