Hydraulik Leżajsk

Instalacje Gazowe

Instalacje Gazowe w Leżajsku i okolicach

Instalacje gazowe spotyka się zarówno w domach jednorodzinnych, jak i budynkach wielorodzinnych. Najczęściej wykorzystywane są one do ogrzewania pomieszczeń lub podgrzewania wody. Niekiedy również używa się ich do zasilania kuchenki.

Instalacje gazowe podzielić można między innymi pod kątem sposobu ich dystrybucji do budynku. Wyróżnia się tutaj instalacje wykorzystujące gaz ziemny oraz z LPG, czyli gazem płynnym. Najczęściej do czynienia mamy z pierwszym rozwiązaniem. Niezbędne jest wówczas podłączenie do sieci gazowej, w konsekwencji tego możliwy staje się stały dostęp do paliwa. Opłaty mogą być tutaj naliczane w systemie ryczałtowym lub za faktyczne zużycie. Nasza firma zajmuje się zarówno montażem, jak i modernizacją oraz serwisowaniem instalacji gazowych. Jesteśmy również w stanie podłączyć kuchenkę lub piecyk gazowy. Oprócz tego, dokonujemy przeróbek instalacji gazowych oraz przenosimy piece i gazomierze w inne miejsce.

Ta strona korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się na ich użycie. Polityka prywatności