Hydraulik Leżajsk

Instalacje Wodno – Kanalizacyjne

Instalacje Wod-Kan w Leżajsku i okolicach

Zakres usług naszej firmy obejmuje między innymi montaż instalacji wodno — kanalizacyjnych. Wykonywany jest on po zakończeniu stanu surowego. Mimo to, już w czasie budowy Państwa domu możemy przeprowadzić część prac, takich jak chociażby przygotowanie wprowadzenia do podłączenia z siecią wodno — kanalizacyjną oraz dopasowanie ich lokalizacji do przyłączy.

Na planie zagospodarowania danej działki znajdować powinna się lokalizacja studni, szamba czy przydomowej oczyszczalni ścieków. Osoby chcące zmienić ich usytuowanie czy sposób odprowadzania ścieków, zgłosić powinny to w starostwie. Jeżeli chodzi o przydomową oczyszczalnię ścieków, planując jej budowę uwzględnić należy miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego oraz powierzchnię działki. Niezbędne będzie w tym przypadku nie tylko wykopanie studni, lecz również umożliwienie czerpania wody przy użyciu pompy. Jakiego rodzaju rury najlepiej sprawdzają się w kanalizacji? Najczęściej do ich produkcji wykorzystuje się tworzywo, jakim jest PVC.

Ta strona korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się na ich użycie. Polityka prywatności