Hydraulik Leżajsk

Bieżące naprawy

Naprawy bieżące w Leżajsku i okolicach

Zakres działań naszej firmy obejmuje między innymi wszelkiego rodzaju naprawy bieżące. Jedną z najczęściej zgłaszanych przez Klientów awarii są zatkane rury odpływowe — czy to w wannie, czy w sedesie lub umywalce. Niedrożność odpływu wynikać może w tym przypadku zarówno z nieprawidłowego użytkowania, jak i błędów w projekcie instalacji czy niewłaściwego montażu. Jeżeli specjalne środki chemiczne czy próby mechanicznego przepchania zawiodły, należy skontaktować się z naszą firmą. Tego typu awarie mogą bowiem spowodować zalanie pomieszczenia.

Równie często otrzymujemy prośby o naprawę cieknącego kranu. Tego typu usterka z pozoru jest niegroźna. Niestety — pozostawiona sama sobie, generować może spore koszty. Najczęstszą jej przyczyną jest nieszczelna uszczelka. Jeżeli jednak sytuacja jest dużo bardziej skomplikowana — prosimy o kontakt.

Klienci nierzadko zgłaszają się do nas również z prośbą o odpowietrzenie grzejników (dotyczy to przede wszystkim starego budownictwa, gdzie do czynienia mamy z grzejnikami żeliwnymi). Zadanie to warto zlecić hydraulikowi — w przeciwnym wypadku dojść może do uszkodzenia całej instalacji.

 

Ta strona korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się na ich użycie. Polityka prywatności