Hydraulik Leżajsk

Montaż Pomp Ciepła

Montaż pomp ciepła w Leżajsku i okolicach

W nowoczesnym budownictwie coraz częściej spotkać można się z oszczędnymi, ekologicznymi rozwiązaniami z zakresu ogrzewania oraz zapewniania ciepłej wody użytkowej. Przykładem są instalacje, w których wykorzystywane są pompy ciepła.

Te niewielkie urządzenia pełną funkcję zbliżoną do kotłów grzewczych. W pompie ciepła dochodzi do przemian termodynamicznych, na skutek których powstaje ciepło. Urządzenie to samo w sobie nie wytwarza go, lecz przekazuje ciepło skumulowane w powietrzu, wodach gruntowych czy gruncie do głównego źródła, którym w znaczącej części przypadków jest ogrzewana przez pompę woda, jaka krąży w instalacji grzewczej.

Aby móc funkcjonować, pompa ciepła potrzebuje energii elektrycznej, która w większości przypadków dostarczana jest przez ogniwa fotowoltaiczne, co przekłada się na obniżenie rachunków w gospodarstwie domowym. Żywotność tego typu urządzeń wynosi średnio 10 — 20 lat. Nasi pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie w montażu pomp ciepła każdego typu.

Ta strona korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się na ich użycie. Polityka prywatności