Hydraulik Leżajsk

Instalacje C.O.

Instalacje C.O. w Leżajsku i okolicach

Nasza firma świadczy usługi z zakresu instalacji centralnego ogrzewania. Jesteśmy w stanie zamontować każdy jej rodzaj. Zajmujemy się między innymi instalacją ogrzewania tradycyjnego, nazywanego również grawitacyjnym. Najczęściej znajduje ono zastosowanie w niewielkich instalacjach wyposażonych w kocioł opalany paliwem stałym — koksem czy węglem. W tego typu ogrzewaniu wykorzystuje się zjawisko unoszenia się ogrzanej wody oraz opadania schłodzonej.

Kolejny typ ogrzewania to pompowe. Tym, co je wyróżnia jest to, że do wymuszania ruchu wody w instalacji wykorzystywana jest tu pompa obiegowa. To najczęściej spotykany rodzaj instalacji w domach rodzinnych. Do jego zalet zalicza się między innymi możliwość pokonywania dużych oporów hydraulicznych, jakie powstają podczas przepływu wody rurach o znacznie mniejszych średnicach niż ma to miejsce w przypadku ogrzewania grawitacyjnego. Co więcej, tego typu instalacje nie mają jakichkolwiek ograniczeń odnośnie rozległości czy wielkości.

Pomagamy w uzyskaniu dofinansowania z programu „Czyste powietrze”

Kompleksowo pomożemy Ci w uzyskaniu dofinansowania z programu „Czyste Powietrze”. Napiszemy wniosek, wykonamy poprawki i rozliczymy inwestycję. Możesz uzyskać nawet 50% zwrotu kosztów (maksymalnie 30000 zł).

Ta strona korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się na ich użycie. Polityka prywatności