Hydraulik Leżajsk

Montaż pieców gazowych

Montaż pieców gazowych w Leżajsku i okolicach

Potrzebujesz zamontować piec gazowy? Z chęcią przyjedziemy do Ciebie i wykonamy taką usługę!

Piec gazowy to gwarancja ciepłej wody użytkowej w domu jednorodzinnym czy mieszkaniu. Prawidłowo zamontowany zapewnia bezpieczeństwo użytkowania, bez obaw o nieszczelność instalacji czy emisję czadu, który prowadzić może do śmiertelnego zatrucia. Dbamy o to, aby montaż pieców gazowych przeprowadzany był zgodnie z panującymi standardami i przepisami polskiego prawa.

Tego typu urządzenie zainstalowane powinno być w taki sposób, aby zagwarantować swobodny odpływ generowanych przez niego spalin. Pomieszczenie, w którym się znajduje musi być dobrze wentylowane. Co za tym idzie — należy zamontować tam drzwi z otworami wentylacyjnymi i nigdy nie zaklejać kratek wentylacyjnych. Wybierając piecyk gazowy, należy upewnić się, że posiada od wszystkie niezbędne atesty dopuszczające go do sprzedaży. Warto, aby wyposażony był on w czujniki zabezpieczające przed zanikiem ciągu czy nieuzasadnionym wypływem paliwa.

Ta strona korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się na ich użycie. Polityka prywatności