Hydraulik Leżajsk

Montaż Kotłów

Montaż kotłów w Leżajsku i okolicach

Jeżeli zależy Ci na profesjonalnym montażu kotła — czy to na pellet, czy ekogroszek — zachęcamy do kontaktu z naszą firmą. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w ich montażu.

Na rynku dostępne są różne rodzaje urządzeń grzewczych, które mają za zadanie wytwarzać ciepło. Kotły na paliwa cieszą się bardzo dużą popularnością, co związane jest z ich dużą wydajnością oraz zautomatyzowaną, prostą obsługą. Do wyboru mamy między innymi kotły na pellet, czyli opał ekologiczny.

Pierwszą jego zaletą jest niewielka ilość popiołu wytwarzana w czasie spalania. Spalanie pelletu w kotłach c.o. przekłada się na redukcję zanieczyszczeń oraz wysoką efektywność cieplną.

Co do ekogroszku, jest to paliwo wysokokaloryczne, a co za tym idzie —wydajniejsze. Palnik kotła jest tutaj zbudowany w taki sposób, by możliwe było spalanie ekogroszku od góry. Przy pomocy żeliwnego ślimaka, ekogroszek jest transportowany do dolnej części paleniska. W obydwa rodzaje paliwa zaopatrzeć się można zarówno w stacjonarnych marketach, jak i przez Internet.

Ta strona korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się na ich użycie. Polityka prywatności